O nas

Kto tworzy Mare Artes?

Mare Artes to pomysł dwojga konsultantów biznesu, których energia, rozumienie świata, zdolność obserwacji, uważność i doświadczenie tworzą inspirujący konglomerat potencjału nauki psychologii i zarządzania. 

Psycholog, ekspertka zarządzania konfliktem, chodzący sonar wrażliwości i niuansów relacji międzyludzkich z doświadczeniem i niezwykłą intuicją zarządczą oraz menedżer, ekspert budowy, reeingeeringu i zarządzania działami sprzedaży niepozbawiony wyczulenia na procesy interpersonalne. Twórcze zderzenie dwóch światów.

Mare Artes to także kilkudziesięciu trenerów współpracujących na terenie całego kraju. Ludzi takich jak my, którzy myślą, działają i chcą się rozwijać w podobny sposób jak my. Wspieramy ich naszymi pomysłami, metodami i narzędziami, a dzięki długoletniej znajomości potrafimy łączyć ich z naszymi Klientami w najlepszy możliwy sposób.

Marea Artes to przede wszystkim jednak – Wy. Uczestnicy wszystkich realizowanych przez nas projektów. Cała nasza filozofia pracy, nasze autorskie metodologie skupiają się na angażowaniu Was do tworzenia Waszych własnych rozwiązań i sukcesów. To Wy jesteście tutaj najważniejsi

Magdalena Gazda

PSYCHOLOG, COACH, KONSULTANT I TRENER BIZNESU
Założyciel i twórca Mare Artes

Magda w Mare Artes pełni rolę dyrektora zarządzającego projektami i kontaktem z klientami. Projektuje metodologie pracy Mare Artes.


Napisz do mnie: magda.gazda@mareartes.pl

Konrad Kuśpit

TRENER BIZNESU, KONSULTANT, COACH
Założyciel i twórca Mare Artes

Konrad w Mare Artes pełni rolę dyrektora merytorycznego. Kieruje autorskim projektem „Sale la vie” dedykowanym zarządzaniu sprzedażą. Projektuje metodologie pracy Mare Artes.


Napisz do mnie: konrad.kuspit@mareartes.pl